Najlepsze filmy związane ze sztukami walki

Najlepsze filmy związane ze sztukami walki

Jeśli jesteś zainteresowany nauką sztuk walki, możesz obejrzeć te filmy, aby zorientować się, jak działają różne dyscypliny. Jednak musisz być ostrożny i wiedzieć, co robisz. Możesz doznać kontuzji, jeśli użyjesz niewłaściwej pozycji nadgarstka lub palców. Musisz również mieć wykwalifikowanego nauczyciela, który nauczy Cię różnych technik.

Pan Ando Mierzwa

Sztuki walki są świetnym sposobem na zachowanie sprawności fizycznej i zdrowia, ale wiele osób nigdy nie próbuje. Sztuki walki są również świetnym sposobem, aby nauczyć się cennych lekcji o życiu, biznesie i związkach. Te filmy pomogą Ci zastosować mądrość wyniesioną ze sztuk walki w codziennym życiu.

Pan Samery Moras

Samery Moras jest 4. Danem Czarnego Pasa w Taekwondo i właścicielem cieszącego się dużym powodzeniem kanału na YouTube. Ma ponad 244 tysiące subskrybentów i regularnie startuje w światowej klasy zawodach sparingowych taekwondo. Samery ma bardzo wyjątkowe pochodzenie: urodził się w Peru, ale przez ostatnie 15 lat mieszkał w Stanach Zjednoczonych. Prawie zrezygnował z taekwondo, gdy dotarł do szkoły średniej, ale od tego czasu znalazł sukces w świecie sztuk walki.

Jego kanał YouTube jest pełen filmów treningowych i porad dla aspirujących artystów sztuk walki. Jego filmy obejmują wszystko, od technik samoobrony do treningów całego ciała. Wśród jego filmów są tutoriale, jak wykonywać różne ruchy i podcast, aby utrzymać jego zwolenników rozrywkę i informacje.

Pan Wesley Snipes

Wesley Snipes jest znanym na całym świecie aktorem, producentem i artystą sztuk walki. Urodził się w Orlando na Florydzie, ale dorastał w Nowym Jorku. Przed przeprowadzką na Florydę uczęszczał do szkoły sztuk scenicznych w Bronksie. Jako dziecko był mocno zaangażowany w sztuki walki, zaczął walczyć w wieku 12 lat.

Zaczął trenować sztuki walki w młodym wieku i zdobył czarne pasy w Shotokan Karate, Hapkido i Brazylijskim Jiu-Jitsu. Studiował również capoeirę, afro-brazylijską sztukę walki, która łączy się z tańcem. W kilku jego filmach pojawiały się treningi sztuk walki.

Wesley Snipes ma pięcioro dzieci. Jego pierwszy syn urodził się w Orlando. Swoją żonę, Nikki Park, poślubił w 2003 roku. Został wychowany jako chrześcijanin, ale później przeszedł na islam. Później porzucił islam i wrócił do sztuk walki.

Wesley Snipes jest odnoszącym sukcesy aktorem. Wystąpił w ponad 70 filmach i jest producentem kilku kolejnych. Jest również przedsiębiorcą i założył Project Action Star, który jest telewizją sztuk walki i projektem mediów społecznościowych dla dzieci. Doskonale rozumie sztuki walki i jest ich wykwalifikowanym praktykiem.

Pan Joe Rogan

Podczas gdy większość najlepszych filmów pana Joe Rogana skupia się na ogólnej karierze popularnej osoby lub gwiazdy, nurkuje on również w bardziej szczegółowe informacje na dany temat. Na przykład rozmawia o American History X z aktorem Edwardem Nortonem i omawia japońską sztukę walki aikido.

Kontrowersje wokół filmików Rogana wywołały już pewne kontrowersje. W styczniu 270 naukowców napisało do Spotify, aby wyrazić zaniepokojenie dezinformacją Covida. Rogan przeprosił za ten incydent, ale jego program nadal jest dostępny w serwisie. Inni zabrali się do mediów społecznościowych, aby skrytykować treści Rogana. Książę Harry i Meghan Markle oboje publicznie skrytykowali Rogana.

Jeśli jesteś nowicjuszem w sztukach walki, możesz uznać ten podcast za nudny. Może się wydawać, że to rodzaj rzeczy, które można pominąć, gdy jesteś w podróży. Jednak ci, którzy są w świecie MMA, docenią wiedzę, którą Rogan przekazuje.

Oprócz sztuk walki Joe Rogan jest zapalonym podcasterem i prowadzi popularny program The Joe Rogan Experience. Jest to jeden z najlepszych podcastów w internecie i jest dystrybuowany wyłącznie na Spotify. Zapewnia również kolorowy komentarz dla UFC na FOX, Spike Television i Pay Per View. Chociaż jest znany ze swojej barwnej i dosadnej osobowości, ma wielu fanów ze względu na chęć sondowania gości i ujawniania ich myśli w nieoczekiwany sposób.

Pan Sang H. Kim

Są to niektóre z najlepszych filmów pana Sang H. Kima związanych ze sztukami walki. Te filmy instruktażowe dostarczają podstawowych zasad kung fu i uczą najlepszych sposobów, aby je zastosować. Niezależnie od obecnego poziomu szkolenia sztuk walki, te filmy będą bardzo pomocne. Możesz nauczyć się podstawowych technik kickboxingu, różnych broni, i więcej! Dowiesz się również jak stosować blokady nadgarstków, które są świetnym sposobem na kontrolowanie napastnika i unikanie nadmiernej siły.

Kim jest doświadczonym nauczycielem sztuk walki, który uczy w wielu różnych miejscach w całych Stanach Zjednoczonych. Jego federacja United Tae Kwon Do Centers ma ponad 50 szkół członkowskich, w tym szkoły na Hawajach, w Teksasie i Kalifornii. Od dawna ćwiczy Tae Kwon Do i posiada czarny pas w Judo.

Mr. Chole

Kanał Martial Arts Youtube jest pełen znakomitych filmów szkoleniowych i tutoriali. Ma również świetne vlogi. Oprócz tego, że Craig jest artystą sztuk walki, jest również zapalonym obrońcą zdrowia. Oprócz zamieszczania doskonałych tutoriali, regularnie aktualizuje swoje vlogi.

Mr. Mindsmash

Jeśli szukasz dobrego kanału o sztukach walki na YouTube, to dobrze trafiłeś. Mindsmash to kanał z pasją do sportów walki i nowoczesną estetyką. Ten kanał ma unikalny styl i zapewnia prawdziwe spostrzeżenia na wiele tematów. Zawiera również doskonałe treści, które mogą pomóc w doskonaleniu własnych sztuk walki.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane
Na jakie kontuzje cierpią bokserzy?
Czytaj Dalej

Na jakie kontuzje cierpią bokserzy?

Bokserzy mogą cierpieć z powodu różnych urazów podczas ich kariery, ale są pewne wspólne urazy, które mogą spowodować…
Na czym polega przygotowanie do triathlonu?
Czytaj Dalej

Na czym polega przygotowanie do triathlonu?

Przygotowanie do triathlonu obejmuje kilka kluczowych obszarów. Są to: wyznaczanie celów, sprzęt i trening. Poniższe wskazówki mogą pomóc…
Jak trenować do triathlonu
Czytaj Dalej

Jak trenować do triathlonu

Jeśli zdecydowałeś, że triathlon jest sportem dla Ciebie, ważne jest, abyś otrzymał odpowiednie wskazówki, aby być udanym triathlonistą.…